Eršketas nešaldytas - išdarinėtas (bus tik Kalėdoms), 1 kg

19,90 €

(19,90 €/kg)

Eršketas lietuviškas, nešaldytas, skrostas, prof. išdarinėtas: pilnai paruoštas gaminti. Išimti viduriai, stuburo styga, žiaunos, nupjautos plokštelės. 

Aukštos kokybės žuvis, visai Jūsų šeimai. Užauginta  be antibiotikų, pašarai be GMO. Įprastai būna 1,2 - 1,8 kg. dydžio. Retais atvejais iki 3 kg. Svoris bus patikslintas galutinėje sąskaitoje. PASIRINKDAMI 1 VNT, JŪS PERKATE 1 ERŠKETĄ!

Tiekėjas: ūkininkas Vytautas Raila

Mūsų krautuvė "SAVAM KIEME"

Mėgaukitės šviežiausiais maisto produktais, atkeliavusiais tiesiai iš vietinių ūkininkų, mūsų jaukioje krautuvėje - šurmuliuojančiame centre, kur miesto žavesys dera su geriausiomis ūkininkų siūlomomis gėrybėmis!

  • Adresas:Aguonų g. 11, 03213 Vilnius
  • Telefonas:+37068466010
  • Darbo laikas:
    • I-V:09:00-19:00 h
    • VI:10:00-16:00 h
    • VII:---

Ką kalba ūkininkas apie save:

Eršketų auginimą pradėjome 2015 įkurdami Akvaponiką – visiškai ekologišką sistemą atkartojančią natūralų gamtos ciklą, kai vienoje sistemoje yra auginama žuvis ir augalai.

Akvaponikos sistemoje savo poreikiams auginame daržoves bei egzotinius vaisius tokius kaip arbūzai, melionai bei nedidelį kiekį žuvies.

2018 įrengėme uždarą recirkuliacinę sistemą (URS) eršketų auginimui. Ši sistema panaši į Akvaponikos, bet be augalų. URS vanduo cirkuliuodamas ratu yra išvalomas įrangos pagalba.

Auginimui pasirinkome karališką žuvį Eršketą. Anksčiau ši žuvis buvo tiekiama karaliams ir kunigaikščiams, be to būtent iš eršketo yra išgaunami vertingiausi juodieji ikrai.

Kodėl auginimui pasirinkome Sibiro eršketą:

Charakteris – tai rami žuvis, ne baikšti, protinga. Galima pripratinti imti maistą iš rankų.

Vertinga savo maistinėmis savybėmis, turi daugiau omega-3 ir kolageno lyginant su kitomis žuvimis, visiškai neturi kaulų.

Tinka auginimui mūsų klimatinėmis sąlygomis. Sibirinio eršketo paplitimo vieta yra Sibiro upės su šilta vasara ir šaltomis žiemomis. Geriausiai maitinasi kai vandens temperatūra +180