Nuo 2013 metų dirbame su Lietuvos ūkiais ir mažaisiais gamintojais. Keliaujame per muges, turgelius, lankomės pačiuose ūkiuose. Glaudi pažintis su ūkininkais yra mūsų vertybė - mūsų patirtis.  Mes visada jautrūs tiekėjų problemoms ir solidarūs darbuose.

Sukauptos patirtys paskatino įkurti bendruomeninę internetinę krautuvę „SAVAM KIEME“. Čia rasite viską, ką perkate ūkininkų  turgeliuose arba mažose krautuvėlėse. Jums nebereikia gaišti savo laiko, ieškant geriausio – tai jau padarėm mes! 

„SAVAM KIEME“ orientuota į glaudų santyki su pirkėju, labai vertiname asmeninį kontaktą ir visavertį pirkėjų poreikių patenkinimą. Kuo daugiau bendrausime, tuo arčiau Jūsų norų mes būsime. 

„SAVAM KIEME“ visada tik už tvarią žemdirbystę ir saikingą  vartojimą.  Būkime atsakingi visomis prasmėmis, ką perkame, kiek perkame, kaip tai auginama arba gaminama. Kurkime švarią aplinką.

„SAVAM KIEME“ prekių pristatymas vykdomas TIK VILNIAUS MIESTE. Siekiant svarbiausio, kad maistas būtų kuo šviežesnis, prekės užsakomos iš anksto ir paruošiamos išvakarėse, kai patenka ant Jūsų stalo. O Kasdieninė duona ir gardumynai kepami rytais.