Varškės puškiai, 500 g

5,90 €

Naminiai varškėčiai. Su daug daug varškės ir mažai mažai ciberžolės, kad spalva verdant būtų fantastiškai skani. Vaikai tai dievina!

Tiekėjas: MB "MILTA"

Kiekis

Kavalio virtiniai – Šaldyti KAVALIO rankų darbo virtiniai yra šeimos verslas ir gaminami Lietuvoje. Naudojamas autentiškas šeimos receptas. Plona tešla ir gardus natūralių produktų įdaras, labai primena naminius virtinius. Tačiau neparagavęs niekada nepatikėsi! 

Alytuje įsikūręs šeimos verslas, specializuojantis rankų darbo virtinių gamyboje. Įmonė „Milta“, valdoma Nedo Kavaliausko, veiklą pradėjo 2019 m. Pagrindinė gamybos vieta yra „Žuvinto“ turgus Alytuje, kur veikia gamybos cechas ir nedidelė parduotuvė, siūlanti šviežius ir šaldytus įvairių skonių virtinius, varškėčius, kibinus bei kitus gaminius.

„Kavalio virtiniai“ siekia išlaikyti aukštą kokybę, naudodami autentiškus receptus ir natūralius ingredientus. Jų misija – pasiūlyti išskirtinio skonio rankų darbo produktus, kurie tiktų ir patiktų visai šeimai. Įmonė taip pat plečia savo veiklą, tiekiant produkciją į Vilnių, Kauną, Šiaulius ir kitus miestus, siekdama pasiekti platesnę auditoriją ir skatinti sveikų bei kokybiškų maisto produktų vartojimą.

Mūsų krautuvė "SAVAM KIEME"

Mėgaukitės šviežiausiais maisto produktais, atkeliavusiais tiesiai iš vietinių ūkininkų, mūsų jaukioje krautuvėje - šurmuliuojančiame centre, kur miesto žavesys dera su geriausiomis ūkininkų siūlomomis gėrybėmis!

  • Adresas:Aguonų g. 11, 03213 Vilnius
  • Telefonas:+37068466010
  • Darbo laikas:
    • I-V:09:00-19:00 h
    • VI:10:00-16:00 h
    • VII:---

Jums taip pat gali patikti

Grietinė, 360 ml

4,40 €
Plačiau apie prekę