Avienos dešrelės (šaldytos), 600 g

8,40 €

(14,00 €/kg)

Avienos dešrelės, pagamintos ūkyje ir greituoju būdu užšaldytos. Labai kokybiškas ir gurmaniškas pasirinkimas šaldiklio atsargoms papildyti.

Sudėtis: ūkyje auginamų avių mėsa 80 proc, kiauliena 20 proc. ir prieskoniai. Pakuotėje 5 vnt.

Tiekėjas: LADAS KATINAS

Ūkininkas, Ladas Katinas, 2014 metais nusprendė užsiimti avininkyste, kuri tarpukario Lietuvoje buvo itin populiari. Senąsias tradicijas atgaivinti siekiantis ūkininkas Nagurkiškių kaime, esančiame netoli Anykščių, įkūrė savo ūkį.

Žalios pievos, miškai, Nevėžos ežeras ir nedidelės kalvos. Tai vieta, kurioje “Katino ūkelio” avys praleidžia vasaras. Rudeniop, jos keliauja prie Šventosios upės, o iš ten į netoliese esančius šiltus tvartus, kadaise priklausius Šlavėnų dvaro savininkams.

Šiandien ūkis turi apie  220 avių.  Tvartuose jos šeriamos šienu, šienainiu, miežiais bei avižomis. Žiemos metu avys yra laikomos bandomis po 100. Gardo viduryje pastatome šieno rulonus, kad jos pačios galėtų paėsti kada nori ir kiek nori.

Ūkio produkcija yra aukščiausios rūšies, nes griežtai kontroliuojamas ėriukų amžių (nuo 2 iki 3 ir nuo 6 iki 12 mėnesių). Atsakingi darbuotojai prižiūri avis ir atidžiai jomis rūpinasi.

Jums taip pat gali patikti